Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Każdego roku przewozimy
77 000 000 kg ładunku

 

 

Nasza flota to:

  • 100 samochodów ciężarowych
  • efektywne wykorzystanie kubatury pojazdów
  • ciągła modernizacja i nowoczesne wyposażenie
  • bezpieczeństwo Twojego ładunku

 

Więcej

Nasze pojazdy przejechały ponad 60 020 021 km

 

 

Usługi:

  • Transport międzynarodowy
  • Spedycja międzynarodowa
  • Przewóz ładunków niebezpiecznych
  • Usługi mobilnym wózkiem widłowym
  • Logistyka kontraktowa

 

Więcej

Nasze ciężarówki pokonały trasę równą 1 600 okrążeń wokół Ziemi

 

 

Przemierzymy całą Europę:

  • do wybranego przez Ciebie celu
  • trasą, którą sobie zażyczysz
  • z ładunkiem, który nam powierzysz
  • i będziemy na czas!

 

Więcej

Budujemy Centrum Usług Wspólnych o powierzchni 60 000 m2

 

Znajdziesz tu:

  • nowoczesny system wysokiego składowania i zarządzania
  • wygodne przestrzenie biurowe
  • stację paliw
  • możliwość podglądu online z każdego miejsca na świecie

 

Więcej

Nasz zespół

Lisowski Emil

Prezes Zarządu

T: +48 61 662 84 35
e.lisowski@emarathon.eu

Matecki Beniamin

Dyrektor Zarządzający

T: +48 61 222 58 71
b.matecki@emarathon.eu


Gajewska Marta

Asystentka Zarządu

Pełnomocnik ds. ISO

T: +48 61 222 58 71
M. +48 605 660 022 m.gajewska@emarathon.eu


Sylwia Kleinert

Sekretariat

T: +48 61 662 84 35
M: +48 887 795 000
s.kleinert@emarathon.eu


Bajan Iga

Specjalista ds. Marketingu

T: +48 61 222 58 84
M: +48 605 660 055
i.bajan@emarathon.eu


Kaszub Aleksandra

FTL Supervisor

T: +48 61 662 84 60
M: +48 887 888 190
a.kaszub@emarathon.eu

Stachowiak Jowita

FTL Manager

T: +48 61 66 28 436
M: +48 887 888 199
j.stachowiak@emarathon.eu

Wilkos Ryszard

FTL Manager

T: +48 61 22 25 879
M: +48 887 888 191
r.wilkos@emarathon.eu


Malinger Żaneta

FTL Manager

T: +48 61 222 58 75
M: +48 887 888 195
z.kremer@emarathon.eu

Kopeć Kamila


FTL Manager

T: +48 61 222 58 83
M: +48 887 888 194
k.kopec@emarathon.eu


Koprucka Agnieszka

FTL Trader

T: +48 61 222 58 76
M: +48 605 660 044
a.krysiak@emarathon.eu

Jankowski Sebastian

FTL Trader

T: +48 61 222 58 82
M: +48 605 660 099
s.jankowski@emarathon.eu

Uchańska Aleksandra

Stażystka-Dział FTL

tel. +48 61 22 25 884
a.uchanska@emarathon.eu


Amelie Rose Menuet

FTL LTL Trader

M: +48 605 661 155
a.menuet@emarathon.eu

Kuryłek Damian

FTL LTL Trader

tel. +48 61 22 25 884
M: +48 887 888 198
d.kurylek@emarathon.eu


Nowakowski Michał

Sales Manager

M: +48 506 415 919
m.nowakowski@emarathon.eu

Liczbińska Martyna

Sales Manager

M: +48 506 416 511
m.liczbinska@emarathon.eu


Grządzielewska Izabela

Główna księgowa

T: +48 61 662 84 39
i.grzadzielewska@emarathon.eu


Kałużna Patrycja

Specjalista ds.
fakturowania i windykacji

T: +48 61 66 28 461
p.kaluzna@emarathon.eu


Dreger Izabela

Specjalista ds. HR

T: +48 61 222 58 80
M: +48 605 661 177
i.dreger@emarathon.pl

Anna Januszkiewicz

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi

T: +48 61 22 25 888
a.januszkiewicz@emarathon.eu


Walczak Konrad

Administrator Floty ds. Personalnych

T +48 61 662 88 81
M +48 605 66 11 88
k.walczak@emarathon.eu


Dorociak Paweł

Kierownik Serwisu

T +48 61 66 28 462
M +48 603 115 566
p.dorociak@emarathon.eu


Włodarski Artur

Administrator Floty

T +48 61 66 28 462
M +48 605 661 144
a.wlodarski@emarathon.eu

Szymkowska Daria

Asystentka ds. Administracji

T: +48 61 662 84 62
d.szymkowska@emarathon.eu


Zaufali nam

„Jesteśmy pełni uznania dla zaangażowania, z jakim firma MARATHON podejmuje się każdego zlecenia. Z wielką przyjemnością skorzystamy z usług firmy przy następnej okazji.”

Bartosz Szymkowiak, Kierownik ds. Logistyki i Zaopatrzenia

„Unikalną cechą firmy MARATHON jest precyzja oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb.”

Marta Michalik, Referent ds. Sprzedaży

„Nasi klienci oczekują od nas niezawodności, a w związku z tym - również my od naszych partnerów transportowych. Firma MARATHON udowadnia za każdym razem, że możemy zapewnić ją naszym klientom."

Erwin ten Pas, Szef Działu Transportu i Dystrybucji, Holandia

„Do wyboru firmy MARATHON skłoniły nas nie tylko względy praktyczne, jak oferowana wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta."

Łukasz Kordecki, Zastępca Dyrektora Biura Spedycji

Zapytaj nas

Zapytaj nasJak możemy Ci pomóc?
Jesteśmy online od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Wpisz swoje pytanie tutaj, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe!skypeFormularz